До уваги організаторів групових відвідувань!

Для груп від 20 осіб, які бажають відвідати програми, БАЖАНО попереднє замовлення за телефонами:

56-20-67, 69-21-98, 0672365685.
 
Тему програми обирає група-замовник завчасно по телефону або ж безпосередньо перед початком програми.


З метою уникнення непорозумінь, просимо Вас уважно читати

анотації програм!

 

 

До уваги відвідувачів без групи! 

Запрошуємо усіх бажаючих на програми у суботу та неділю, не залежно від наявності групи: програма для дітей проводиться о 14:00, програма для дорослих - о 16:00. Тему пропонує лектор. Якщо Ви вже бачили запропоновану програму - повідомте лектора і ми покажемо іншу програму. Після початку програми тематику змінити буде не можливо.

З понеділка по п'ятницю можна приєднуватися до існуючих груп. Тему програми обирає група-замовник.

Перейти до переліку лекцій

Що я побачу на програмі?
Планетарій обладнаний унікальною апаратурою німецької фірми "Карл Цейс", за допомогою якої можлива демонстрація зоряного неба на різних широтах.
Програми проводяться так, щоб викликати у відвідувачів інтерес до сучасних досліджень в астрономії, до різноманітних процесів і явищ, які відбуваються у Всесвіті.
Із вересня 2015 року до програми включено демонстрацію повнокупольних шоу, що представляють собою науково-пізнавальні астрономічні відео різної тематики, які демонструються на весь купол. Різномаїття програм дає можливіть підібрати теми, розраховані на будь-яку вікову категорію. Ми запропонуємо цікаві програми діткам від двох рочків, школярам, студентам, дорослим. Дорослі відвідують планетарій також і з задоволенням милуються перлинами зоряного неба. Запрошуємо до нас закоханих, молоді пари, сім'ї з дітьми, робочі колективи, учасників різноманітних конференцій та з'їздів, шкільні класи, групи із дитячих садочків та усіх-усіх, кого манять та заворожують зорі, планети, далекі світи.
У кожній програмі (для усіх вікових категорій) можна побачити різні можливості апаратури Планетарію, зоряне небо (утворене унікальним апаратом "Планетарій"), елементи повнокупольного шоу відповідно до тематики програми.
Чим відрізняється програма для дітей від програми для дорослих?
Програми для дітей та дорослих містять різноманітні астрономічні відомості (у залежності від обраної теми). Але для дітей ці відомості подаються у вигляді історії, казочки, щоб зацікавити дитину, полегшити процес сприйняття інформації. У дитячій програмі немає зарозумілих точних даних, термінів та законів. Матеріал подається на простому рівні, якщо вводиться якийсь термін, то його ми обов'язково пояснюємо. Такі програми можуть відвідувати і дорослі без дітей, за власним бажанням. 
Програми для дорослих містять більше інформації, точних даних, проте від того програма не стає зарозумілою. Тут зібрана інформація, яка буде цікава та зрозуміла дорослому. Діти також можуть дивитися таку програму. Можливо, наші маленькі відвідувачі не все зможуть зрозуміти, не сприймуть інформацію у повному обсязі.
Усі наші програми видовищні та пізнавальні.